Poznaj sponsorów MKS COPCO Imielin!

Tytularny

Miasto Imielin

MIASTO IMIELIN

Imielin to urokliwe miasto położone w województwa śląskim, w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Znane jest przede wszystkim z pięknych terenów leśnych i zbiornika wodnego („Zalew Dziećkowice”), co sprawia, że jest idealnym miejscem dla miłośników natury i aktywności na świeżym powietrzu. Imielin przyciąga nowych mieszkańców (obecnie prawie 9800), oferując spokojne życie w otoczeniu przyrody.

COPCO PLUS SP. Z O.O.

Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć. 13 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych, montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji, stawia firmę w czołówce firm tej branży. Specjalnością COPCO stały się instalacje elektryczne hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe, obiekty handlowe, stacje trafo oraz linie SN.

Strategiczny

KOPALNIA DOLOMITU REK

Kopalnia Dolomitu w Imielinie działająca od 1990 roku, gruntownie zmodernizowana w 2014 roku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wydobycia i przeróbki dolomitu oferuje produkty najwyższej jakości do budowy dróg (kruszywa drogowe) oraz dla rolnictwa (wapno dolomitowe).

Główny

BESKID MEDIA SP. Z O.O.

Firma świadcząca nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne, działająca na terenach powiatów: żywieckiego, wadowickiego, oświęcimskiego, bielskiego i bieruńsko-lędzińskiego. W ofercie Beskid Media znajduje się dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej.

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU MODERN SPORT

Fundacja została założona w maju 2018 i od początku realizuje bezpośrednio lub wspiera przedsięwzięcia w dziedzinie upowszechniania kultury fizycznej z przewagą na działalność w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Fundacja skupia się na działalności na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego, organizując różnego rodzaju zajęcia, m.in: cykliczne zajęcia dla dzieci, rajdy rowerowe, powiatowe igrzyska osób niepełnosprawnych. Dodatkowo Fundacja wspiera kluby sportowe z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Sponsor

BODY STAR GYM

Body Star Gym jest nowoczesną siłownią, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i cardio najlepszych światowych producentów. Niepowtarzalny klimat i aranżacja sprawiają, że jest to miejsce gdzie miło spędzimy czas oraz zadbamy o swój piękny wygląd i wysportowaną sylwetkę. W klubie pracują pełni pasji i zaangażowania trenerzy personalni, którzy dbają o zdrowie, witalność i wymarzoną sylwetkę wszystkich osób odwiedzających klub.

PIEKARNIA RZEMIEŚLNICZA GEMPE W IMIELINIE

Piekarnia rzemieślnicza „Gempe” z Imielina to prawdziwy klejnot dla miłośników tradycyjnych wypieków i wyrobów cukierniczych. To miejsce, gdzie rzemiosło piekarskie spotyka się z pasją do doskonałego smaku, a tradycja łączy się z nowoczesnością. Piekarnia słynie z szerokiej gamy wyrobów piekarniczych oraz różnorodnych ciast, od tradycyjnych babeczek po wyrafinowane torty. Każdy produkt jest starannie przygotowywany z najlepszych składników, bez dodatków sztucznych barwników czy konserwantów.

JUMPER

Partner techniczny klubu. Jumper to producent odzieży sportowej najlepszej jakości o oryginalnym i wyjątkowym wzornictwie.

KARPIŃSKI - HURT

Lokalna, rodzinna firma – na rynku handlowym postrzegana jako hurtownia, ale obsługuje również detalistów. Klientom oferuje w ciągłej sprzedaży ponad 10 000 produktów spożywczych, chemicznych oraz zawsze świeże warzywa, owoce – to ich specjalność. 95% oferowanych przez firmę produktów pochodzi od polskich producentów i dystrybutorów.

CENTRUM MEDYCZNE SOLEUS

Partner medyczny klubu. Centrum Medyczne SOLEUS z Mysłowic to centrum medyczne zajmujące się fizjoterapią i medycyną sportową. Jest to firma „córka” Śląskiego Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Revita związanej z fizjoterapią i medycyną od przeszło 15 lat. Centrum Medyczne SOLEUS to doświadczona kadra fizjoterapeutów, którzy w przeszłości byli zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Dziś są partnerem medycznym kilku klubów sportowych w województwie śląskim.

URANOS

Uranos jest firmą działającą na rynku od 1993 roku. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja elementów prefabrykowanych z betonu. Natomiast sztandarowym produktem są podmurówki ogrodzeniowe (prefabrykowane podwaliny ogrodzeń, deski ogrodzeniowe, deski betonowe) oraz systemy odwodnień liniowych.

WŁOSKA WIOSKA

Włoska Wioska to polska sieć lokali gastronomicznych serwujących prawdziwą włoską pizzę i wybrane dania kuchni włoskiej. Sieć oferuje również jedzenie z dowozem oraz świadczy obsługę cateringową imprez. Dla mieszkańców średniej wielkości miasta, w tym miłośników prawdziwej włoskiej kuchni, Włoska Wioska to najlepszy wybór na rodzinny obiad czy przyjacielskie spotkanie, ponieważ przytulny, południowy klimat, doskonała jakość składników i oryginalne receptury, w połączeniu z umiarkowanymi cenami, wyróżniają to miejsce na tle lokalnej oferty gastronomicznej.

VIKING SECURITY

Lider na rynku usług ochrony osobistej i mienia. Oferuje szeroki zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę z odpowiednimi uprawnieniami i licencjami. Dysponuje nowoczesnym sprzętem i technologią, która zapewnia skuteczną i dyskretną ochronę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony stałej, doraźnej, fizycznej lub elektronicznej – możesz na nich liczyć.