STALEXPORT AUTOSTRADA MAŁOPOLSKA S.A. SPONSOREM MECZU Z NOWYM DWOREM MAZOWIECKIM

Miło nam poinformować, że sponsorem meczu w ramach Tauron Pucharu Polski pomiędzy MKS COPCO Imielin a ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki została firma Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

Już w środę, 8 listopada siatkarskich kibiców w Imielinie czeka wielkie święto. Tego dnia MKS podejmie w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sapety 8a wicelidera rozgrywek 1 ligi siatkówki kobiet –  Eco Harpoon Nowy Dwór Mazowiecki. Stawką meczu będzie awans do 3. rundy Tauron Pucharu Polski, w której do rywalizacji przystąpią zespoły z Tauron Ligi.

Sponsorem tego wyjątkowego meczu została firma Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. wypełnia koncesję otrzymaną w 1997 roku (na okres 30 lat) na przystosowanie A4 Katowice-Kraków do wymogów autostrady płatnej oraz jej eksploatację. Jest to pierwsza tego typu droga w Polsce, wybudowana w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Na podstawie umowy koncesyjnej SAM S.A. inwestuje w infrastrukturę autostradową. Przychody z poboru opłat służą również pokryciu kosztów związanych z bieżącym utrzymaniem odcinka.

Więcej na stronie: www.autostrada-a4.com.pl